+3°

+3°

Баскетбольний клуб “Металург” обіграв “Золотий вік”

14.02.2018, 15:32

Запорізький баскетбольний клуб “Металург” продовжує боротьбу в Чемпіонаті України серед команд 1 ліги. Крайнім суперником підопічних Кирила Вікторова була команда Золотий Вік з Кропивницького. Обидва матчі завершились перемогою нашого колектива з розгромним результатом.

Як і пообіцяв напередодні гри
один із лідерів Металурга Віталій Биков, до матчу з Кропивницьким, запоріжці підійшли з максимальною самовіддачею. Невпевненою була лише перша хвилина гри. Опісля, потрохи налагоджувалась боротьба за підбирання. До неї додалась вагома кількість зароблених штрафних при проривах у фарбу. Не на користь гостей зіграла в кінці стартової чверті втрата капітана – розігруючого Руслана Фортуни.

Результат першої 10 –хвилинки 27:20. Після перерви місцеві вболівальники півтори хвилини споглядали серію невдалих кидків здалеку від своїх кумирів. Першим, кому таки вдалось закинути триочковий став Вадим Биков. За хвилину він повторив успіх. Вагомий внесок у загально-командну результативність внесли брат Вадима – Віталій та Дмитро Сорочан. Єдине, в чому господарі час від часу помилялись, це швидкість переходу від нападу в захист. Кількома подібними хибами Металург дарував супернику шанси на легкі очки. Втім згодом і це вдалось виправити.

Успіхам у третій чверті посприяв новачок Металурга – Максим Пархоменко. На цю мить він старший баскетболіст у клубі. Допомогти молодим гравцям його запросив наставник Запорізької команди. У минулому вони разом виступали в студентській лізі.

Будучи новачком серед молодих та завзятих баскетболістів, Максим Пархоменко вважає, у Запорізького колективу є шанси на високі результати. Однак, будучи майстром спорту, який ставав Чемпіоном Вищої Ліги, досвідчений спортсмен зазначив, команді слід бути більш сконцентрованою.

Втім, нюанси нюансами, але традиційну сотню, на яку завжди чекають віддані фанати Металургу, підопічні Кирила Вікторова таки заробили. У підсумку 105:63 – результат першого матчу. Наступного дня перемога теж за нами – 99:51. Щодо турнірного становища – запоріжці покищо йдуть на 2 сходинці. Їх випереджає Криворізький КДПУ. Наступний матч БК Металург зіграє на виїзді з колективом АВТО-ПЛАЗА-ТАВРІВЙСЬКА ЗІРКА З ХЕРСОНУ.