+3°

+3°

Баскетбольний клуб “ЗНТУ” виборов Кубок області

14.05.2018, 15:48

Студенти Запорізького національно-технічного університету продовжують завойовувати баскетбольні трофеї. Кубок області підопічні Кирила Вікторова виборювали у добрих знайомих, з котрими ще кілька місяців тому грали в рамках першості міста. Одним із найпринциповіших суперників був місцевий колектив “Yabloki”.

У першому півфінальному матчі Кубка області баскетболісти “ЗНТУ” зустрілись із командою “Yabloki”. Обидва колективи були налаштовані витискати зі змагань максимум. Ветерани, як -то кажуть для душі, підтримки форми та спортивного драйву. У молоді, на чолі з Кирилом Віктором, були свої завдання.

Слова наставника студенти цілком виправдали. По завершенні першої чверті, принциповий суперник “ЗНТУ” в місцевих змаганнях поступався із рахунком 16:34. А після перерви стартували славетні традиції запорізьких баскетбольних надій. Шоу розпочав Сергій “Його стрибучість” Мясоєдов.

Трохи згодом – енд-ван Віталія Бикова. Ще пізніше — популярна колись гра в пості від Дмитра Сорочана. У загальній сумі першої половини гри “ЗНТУ” створив перевагу в 37 очок. Такий розрив означав дострокову перемогу “машинки”. Не на користь “Яблок” зіграла і коротка лава запасних. Частина гравців перебувала на стрітбольному турнірі. Тим не менш, місце подвигу завжди має бути. Його наочно втілив Андрій Жержерунов, ставши найрезультативнішим гравцем поєдинку в складі команди в жовтій формі. На його рахунку 21 очко.

Кінцевий рахунок зустрічі 143-73 на користь “ЗНТУ”. У фіналі підопічні Кирила Вікторова здолали “Запорізький Вектор Супер Печенюшку”, тим самим здобувши головний приз змагань – Кубок області. Щодо “Яблок” – у матчі за третє місце вони обіграли “ЗНУ” та стали бронзовими призерами.