+3°

+3°

Баскетбольний клуб “Металург” провів 2 матчі серед команд Першої ліги

19.02.2021, 17:48

Вже на початку зустрічі між «Металургом» і «Маріуполем» було зрозуміло – битви як такої не буде. Друга хвилина матчу — рахунок 5:0, на користь господарів. Опоненту вдається відновити нічию, причому тричі. Але після того, як на табло недовго побули дві десятки, підопічні Кирила Вікторова пішли в далекий, немов подорож, відрив. Результат стартової чверті майже не залишав гостям надій на порятунок — 35:14. А от цифрам, зафіксованим перед великою перервою, «гучності» не позичати — 63:24.

Цей матч був гарною нагодою для молодих баскетболістів «Металурга». І керманич не відмовив юним спортсменам в ігровому часі. 16-тирічний Андрій Величко набрав 10 очок. Марк Бер, якому зараз 18 років, заробив 15 балів, а ще на його рахунку 15 перехоплень.

Найкращим бомбардиром матчу став Данило Соколенко. На його рахунку 28 очок та 9 підбирань. Загальний результат зустрічі — 104:55, на користь господарів. Другого дня підопічні Кирила Вікторова повторили успіх, навіть ще й гучніше — 105:43. Наступний опонент запоріжців – «Інваспорт-2» з міста Дніпро. З ними ми маємо поборотися вдома, 20-го та 21-го лютого.