+3°

+3°

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” відіграв останній матч у 2021 році

28.12.2021, 15:02

Баскетбольний клуб «Запоріжжя» відіграв останній поєдинок 2021 року. Завершальний матч півріччя передбачав дербі з сусіднім «Дніпром».

Двобій відбувався у Палаці спорту «Юність». У складі БК «Запоріжжя» були відсутні капітан Олександр Сізов, легіонер Антанас Удрас і Данило Соколенко. Натомість, візаві приїхав із 12 гравцями. Кадрові нюанси дали про себе знати вже у першій чверті – 16:22, на користь БК «Дніпро». Не змінилася ситуація й у другому відрізку зустрічі. На велику перерву гості йшли з перевагою у 9 очок.
Головний тренер БК “Дніпро” Дмитро Болдаєв ділиться: «Я вважаю ми набагато покращили якість гри, комунікацію між гравцями. Нам необхідно вигравати ще. Тобто ми маємо забирати свої перемоги і паралельно підвищувати рівень гри».

У цьому матчі озвучена Дмитром Болдаєвим ціль себе виправдала. Попри старання легіонерів Запоріжжя, котрі грали практично без замін, гостям судилося втримати бажаний результат. Один із останніх шансів господарів врятувати поєдинок був на екваторі завершальної чверті. Відставання було скорочено до 6 пунктів. Однак потому – результативна серія В’ячеслава Кравцова, трохи згодом – реалізовані дніпрянами штрафні, підсумок – 67:80, гора за баскетбольним клубом «Дніпро»

Гравець БК «Запоріжжя» Іван Міхєєв каже: «Хочеться вибачитися перед вболівальниками та керівництвом за таку гру, ми не маємо так спокійно відпускати ігри вдома. Очки зі швидкого відриву у Дніпра, 21, у нас 8. У цьому різниця – 4:11».

Головний тренер БК «Запоріжжя» Станіслав Овдєєнко розповідає: «План гри був простий – відпрацьовувати окремо кожен епізод. Не завжди це виходило, здебільшого,  через банальну втому. Але ми обговорюємо баскетбольні моменти, ми хочемо тільки грати в баскетбол і заслуговувати перемогу своєю грою.

Так, БК «Запоріжжя», по завершенні півріччя, посідає 7 сходинку турнірної таблиці Суперліги України. Лідером змагань є «Прометей». Перший матч у 2022 році підопічні Станіслава Овдєєнка проведуть 8 січня. В рамках 1/8 Кубка України наш колектив побореться на виїзді з «Біпою-СДЮШОР імені Літвака».