circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Батькам народжених на День міста запоріжців вручили подарунки

16.10.2018, 12:16

text
Поділитися:

У Запоріжжі з 2001 року існує традиція вітати батьків новонароджених хлопчиків і дівчаток, які першими з’явилися на світ у День визволення Запоріжжя (14 жовтня) і на Новий рік (1 січня). Цього року 14 жовтня першими народилися дівчинка Анастасія та хлопчик Лев, повідомляє прес-служба мерії.

Сьогодні заступник міського голови Анатолій Пустоваров відвідав пологові будинки, щоб привітати щасливих батьків та передати подарунки – ліжечка для малюків.

Дівчинка Анастасія народилася у пологовому будинку № 4 о 00:01. Вага дівчинки – 2,900 кг, зріст 57 см. Це друга дитина у сім’ї Катерини та Сергія Мороз.

Хлопчик Лев народився о 2:50 у пологовому будинку № 9 з вагою 2,850 кг та зростом 50 см. Лев – також друга дитина Вікторії Максимової та Якова Тяглого.

– У Запоріжжі існує гарна традиція вітати новонароджених, які з’явились на світ 14 жовтня на День міста та на Новий рік. У новому для нашого міста році народились чудові малюки Анастасія і Лев. Я впевнений, що місто живе лише тоді, коли в ньому народжуються нові запоріжці та створюють нові міцні сім’ї. І міська влада приділяє окрему увагу підтримці материнства та дитинства. Зокрема протягом 2018 року пологові будинки були оснащені сучасним обладнанням, були виконані ремонти в пологових залах та палатах, – зазначив заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

Як розповіла директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Вікторія Ушакова, за 9 місяців 2018 року у пологових будинках Запоріжжя народилося більше 3 тисяч дітей. 14 жовтня в Запоріжжі з’явилися на світ 7 малюків – 4 дівчинки та 3 хлопчика.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: