circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Бердянськ отримає новий історико-архітектурний план

21.05.2020, 09:02

text
Поділитися:

Під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександра Билима відбулось онлайн засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.

На порядку денному розглядали науково-проєктну документацію “Історико-архітектурний опорний план м. Бердянськ Запорізької області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів (внесення змін до історико-архітектурного плану у складі генерального плану міста Бердянськ)”.

Представлена робота виконана на замовлення виконавчого комітету Бердянської міської ради авторським колективом науковців об’єднання громадян «Інститут культурної спадщини» Всеукраїнської Ради з охорони культурної спадщини України.

Необхідність розроблення згаданої науково-проєктної документації зумовлена вимогами Закону України «Про охорону культурної спадщини», постановами Кабінету Міністрів «Про затвердження Списку історичних населених місць України», «Про затвердження Порядку визначення населеного місця історичним», «Про затвердження Порядку визначення меж та режимів використання історичних ареалів населених місць».

Дана робота є історико-містобудівним дослідженням розпланувально-просторового устрою м. Бердянськ, забудови, об’єктів культурної спадщини, а також визначення методів і заходів з охорони нерухомої культурної спадщини та збереження традиційного характеру середовища міста.

Членами засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації було високо оцінено науковий рівень роботи “Історико-архітектурний опорний план м. Бердянськ Запорізької області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів” та рекомендовано до подальшого погодження та затвердження в установленому порядку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: