circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Бердянські студенти отримали оновлену спортивну залу

10.09.2020, 09:34

text
Поділитися:

Відбулося урочисте відкриття спортивно-гімнастичної зали Бердянського державного педагогічного університету. На святковому заході побував голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін.

Дуже радий Вас бачити. Я хочу подякувати і сказати велике спасибі усьому колективу університету за цю титанічну працю, за вкладення своєї душі і серця в розбудову рідного закладу. Поздоровляю Вас з відкриттям такої прекрасної спортивної зали, сподіваюсь, що ви будете тут займатися, і зі стін університету вийде ще не один чемпіон Європи, світу, Олімпійських ігор, – привітав учасників заходу Віталій Боговін.

Бердянський державний педагогічний університет – сучасний заклад вищої освіти, центр освіти, науки й культури Північного Приазов’я. У структурі університету 6 факультетів та економіко-гуманітарний коледж, 22 кафедри, де освітній процес забезпечують 37 докторів наук, професорів, 170 кандидатів наук, доцентів. В університеті здійснюється підготовка бакалаврів за 31 спеціальністю, магістрів – за 22 спеціальностями, докторів філософії – за 7 науковими спеціальностями, докторів наук – за 4. Загалом в університеті навчається 5526 здобувачів вищої освіти.

На сьогодні у закладі здійснено капітальний ремонт спортивної зали у першому корпусі, актової зали, фасаду п’ятого корпусу – утеплення та упорядження, замінені всі вікна.

Проблемними питаннями для закладу освіти залишаються: добудова навчального корпусу 1-Б, проведення капітального ремонту будівлі гуртожитку, облаштування мультифункціонального спортивного майданчика на території. Ректор університету висловив бажання долучитися до програми “Велике будівництво” для закінчення будівництва цих об’єктів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: