circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Бердянський морський порт долучиться до будівництва вітроелектростанцій

29.12.2020, 11:14

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Олександр Старух провів зустріч з керівником Державного підприємства «Бердянський морський торговельний порт» Миколою Тарановим.

Учасники зустрічі обговорили стратегію залучення додаткових замовлень.

На сьогодні Бердянський морський торговельний порт – це потужне державне підприємство, що має великий кадровий потенціал, розвинену технологію, необхідні технічні засоби і складські майданчики для перевалки великих вантажів. До того ж, підприємство – великий платник податків, який забезпечує податкові надходження як до державного бюджету, так і до бюджету м. Бердянськ.

Під час розмови Микола Тарановий окреслив перспективи участі порту у побудові в області об’єктів зеленої енергетики.

Раніше Бердянський морський торговельний порт вже брав участь у реалізації у Запорізькій області проєктів «Приморська ВЕС-1», «Приморська ВЕС-2» та «EuroCape».

Сьогодні ж мова йде про можливу участь у перевалці і зберіганні комплектуючих до ще однієї вітрової станції на території Якимівської та Кирилівської громад. Це може принести близько 52 млн грн. до державного бюджету та 5 млн до бюджету м.Бердянськ, дозволить створити додаткові робочі місця в Запорізькій області, покращить соціальний стан у м.Бердянськ та забезпечить стабільну роботу самого порту.

На сьогодні на підприємстві склалася непроста економічна ситуація. Керівництво порту здійснює конкретні кроки із залучення нових бізнес-партнерів. Переконаний, що виконавча влада області разом із керівництвом м.Бердянська, має спрямувати зусилля на збереження цього унікального для регіону підприємства, – відзначив, підбиваючи підсумки зустрічі, Олександр Старух.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: