circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Бердянський науковець здобув президентський грант

15.06.2021, 08:26

text
Поділитися:

Відповідно до Розпорядження Президента України, грант на реалізацію творчого проєкту «Наноарт» отримав молодший науковий співробітник Бердянського державного педагогічного університету, графічний дизайнер Сергій Ковачов.

Проєкт молодого науковця має на меті створення артбуку «Наноарт. Наука – це мистецтво», у якому будуть представлені авторські роботи. Це науково-популярне видання наповнять контентом просвітницького характеру про нанотехнології, історію виникнення, застосування та синтезу наноматеріалів. Артбук дозволить популяризувати сучасне українське креативне мистецтво та продемонструвати нероздільність науки і мистецтва, які є складовими творчого процесу, доповнюють один одного та у своїй єдності відкривають нові грані пізнання всесвіту.

Наноарт – це поєднання інноваційного дизайну та нанотехнологій. Він є симбіозом науки та мистецтва і має на меті створення інноваційного культурного продукту. Особливістю цього процесу є обов’язковий фізичний експеримент. За допомогою високотехнологічного обладнання необхідно отримати наноструктури, які досліджуються на надпотужних мікроскопах. Мікроскопічні зображення за допомогою графічних редакторів розфарбовують. Такі картини мають не тільки наукову цінність, вони є естетично привабливими.

Готовий артбук представлять широкому загалу та поширять у соціальних мережах і ЗМІ, розповсюдять бібліотеками країни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: