circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Бердянським аграріям нагадали правила безпечних жнив

24.06.2020, 09:41

text
Поділитися:

23 червня співробітники Бердянського МУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області року провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог пожежної, техногенної безпеки та попередження пожеж у місцях збирання, переробки і зберігання урожаю з працівниками сільгосппідприємства ПП “Войников і Ко”.

Рятувальники нагадали основні правила пожежної безпеки під час проведення збору урожаю зернових культур, готовності зернозбиральної техніки, агрегатів та автомобілів, комбайнів щодо оснащення первинними засобами пожежогасіння, іскрогасниками та заземлюючим металевим ланцюгом.

З працівниками, які будуть задіяні під час збору врожаю, провели протипожежний інструктаж та вручили пам’ятки з застереженнями. Рятувальники зауважили, що відповідальність щодо забезпечення пожежної безпеки під час збирання врожаю несуть керівники сільськогосподарських підприємств!

Фахівці ДСНС закликають працівників сільськогосподарської галузі та всіх громадян із проханням бути вкрай обережними з вогнем і пожежонебезпечними предметами, мандруючи на автомобілі чи пішки повз хлібні лани.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: