circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Безробітні учасники АТО проходять перенавчання

05.10.2017, 12:49

text
Поділитися:

За оперативними даними, на обліку в центрах зайнятості Запорізької області протягом року перебували 1855 безробітних із числа демобілізованих учасників АТО.

З початку року за направленням служби зайнятості працевлаштовано 434 демобілізованих учасників АТО, на військову службу за контрактом повернулися 114 осіб.

Роботі з учасниками АТО приділяється особлива увага. Фахівці центрів зайнятості надають їм профорієнтаційні, інформаційні послуги, психологічну допомогу та консультації, пропонують організацію професійного навчання на замовлення роботодавців або для започаткування підприємницької діяльності. При цьому працюють особисті консультанти, які надають широкий спектр послуг кожному демобілізованому військовому, здійснюють індивідуальний супровід, щоб прискорити адаптацію до мирного життя та допомогти закріпитися на робочому місці.

Так, з початку року пройшли профнавчання 141 учасник АТО за професіями та спеціальностями, які користуються найбільшим попитом: електрогазозварник, налагоджувальник верстатів, охоронець тощо. Одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали 44 особи, які започаткували власну справу у сферах надання послуг населенню, сільського господарства, торгівлі, вантажного перевезення та інших. У тимчасових і громадських роботах взяли участь 136 безробітних із числа демобілізованих військових.

За словами директора Запорізького обласного центру зайнятості Ірини Дуднік, сприяння самореалізації та працевлаштуванню цієї категорії громадян є одним із головних завдань. Служба зайнятості разом з владою, підприємствами, навчальними закладами докладає максимум зусиль у питаннях працевлаштування цієї категорії громадян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: