circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Безробітні запоріжанки започатковують власні справи

02.05.2019, 19:57

text
Поділитися:

Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних, яка здійснюється Державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці належної роботи.

Безробітним, яким виповнилося 18 років та які не можуть бути працевлаштовані за сприяння Служби зайнятості протягом одного місяця у зв’язку з відсутністю на ринку праці відповідної до фаху роботи, за їх бажанням допомога по безробіттю може виплачуватися одноразово для організації підприємницької діяльності.

Статистика свідчить, що на обліку в обласній службі зайнятості із 22 тисяч безробітних близько 12 тисяч – жінки (54% від загальної чисельності безробітних), які потребують допомоги в працевлаштуванні.

З початку 2019 року за допомогою Служби зайнятості Запорізької області одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали 42 безробітних, з них 20 жінок. Так, у цьому році ними відкрито салон-перукарню та салон краси, організовано діяльність у сфері права, бухгалтерського обліку й аудиту, виробництва хліба та хлібобулочних виробів тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: