circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Безробітні запоріжці зможуть шукати роботу через смартфон

05.12.2019, 10:57

text
Поділитися:

Відтепер клієнти центру можуть скористатися новим вебсайтом «Єдине соціальне середовище зайнятості», дистанційними сервісами «Електронний кабінет роботодавця», «Електронний кабінет безробітного», «Електронна черга» і платформою «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

Новий веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості» надає можливість швидкого пошуку вакансій та резюме по всій Україні, подання роботодавцями звітності в режимі онлайн, розширює можливість самообслуговування громадян шляхом доступу до «Електронної черги».

«Електронний кабінет роботодавця» – це сучасний інформаційно-комунікаційний сервіс, зорієнтований насамперед на економію часу роботодавців та підвищення ефективності їх взаємодії зі службою зайнятості. По суті це персональне автоматизоване робоче місце, що надає можливість подання звітності до центру зайнятості в режимі онлайн, перегляду стану укомплектування заявлених вакансій та кількості направлень центром зайнятості претендентів на роботу, моніторингу договорів на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру та працевлаштування після професійного навчання, перегляду актуальних резюме шукачів роботи та виконання безлічі інших функцій.

«Електронний кабінет безробітного» надає можливість зареєстрованому безробітному створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливість професійного навчання, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю. Також користувач персонального кабінету, не будучи фізично присутнім у центрі зайнятості, може переглянути дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи, які заплановані у центрах зайнятості, та записатися на ті з них, що зацікавили.

Завдяки сервісу «Електронна черга» на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua, сьогодні є можливість, не виходячи із дому та не витрачаючи часу та коштів на проїзд, записатися на прийом до спеціаліста будь-якого центру зайнятості України за посиланням: http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about

Якщо особа зарезервувала для себе електронним шляхом час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, чекаючи у черзі, а потрібно безпосередньо звернутися до фахівця центру зайнятості на зареєстрований особистий час та дату прийому, які вказані в талоні на відвідування, маючи при собі необхідні документи.

Для всіх, хто потребує вибору або зміни професії, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, наразі є можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у онлайн форматі.

Службою зайнятості запроваджена онлайн-профорієнтація за допомогою спеціального сервісу, який можна запустити прямо у браузері вашого комп’ютера – платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

Для зручності клієнтів служба зайнятості представлена в найпопулярніших соціальних мережах Facebook, Twitter, Telegram, де завжди можна отримати достовірну та цікаву інформацію. До того ж у соціальній мережі Facebook є можливість онлайн підбору вакансій. Для цього достатньо лише надіслати запит в особистому повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: