circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Безробітні запоріжці підробляють на тимчасовій основі

11.07.2018, 10:32

text
Поділитися:

Протягом січня-червня 2018 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 40,6 тис. безробітних. За сприяння служби зайнятості цього року 24,8 тис. осіб знайшли роботу. З початку року 277 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 70 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 2,2 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

– З початку року 7,2 тис. безробітних взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру. Громадські роботи мають економічну, соціальну та екологічну користь для регіону. Участь у таких роботах надає можливість тимчасового працевлаштування безробітних на посадах, що не потребують додаткової спеціальної, освітньої та кваліфікаційної підготовки. Фінансування організації громадських робіт здійснюється коштом місцевих бюджетів, роботодавців та у разі залучення зареєстрованих безробітних до громадських робіт фінансування організації таких робіт здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. В Запорізькій області укладено 206 угод на проведення робіт та профінансовано їх виконання на 3700 тис. грн., – повідомила начальник відділу організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького обласного центру зайнятості Ольга Тараканова.

З КП “Титан” обласна служба зайнятості з цього напрямку співпрацює з 2005 року. І тільки в цьому році в таких роботах взяли участь 29 безробітних громадян, у тому числі внутрішньо переміщені особи.

– Ми дуже вдячні центру зайнятості за співпрацю. Щомісяця в літній період до нас приходить приблизно 15 працівників. І їх допомога у підтримці в належному стані парку, пляжу дуже необхідна. Ми розраховуємо і в надалі на плідну співпрацю зі службою зайнятості з цього питання, – відмічає співробітник підприємства Інна Харитонова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: