circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Безробітним запоріжцям пропонують пройти перенавчання

31.05.2019, 10:11

text
Поділитися:

Активне впровадження інноваційних технологій у виробництво спричиняє надзвичайно швидку втрату актуальності раніше отриманих знань. Тому зростає потреба в неперервності освіти, підвищуються вимоги до професійної мобільності кадрів. Балансування ринку праці вимагає постійного оновлення знань працівників, що можливе на основі реформування системи освіти, впровадження нових форм навчання, таких як дистанційна і дуальна як частина безперервної освіти.

Для розв’язання проблем підготовки якісних кадрів у складі державної служби зайнятості вже багато років працюють центри професійно-технічної освіти: Рівненський, Одеський, Дніпровський, Донецький, Луганський, Львівський, Сумський, Івано-Франківський, Полтавський, Харківський, Херсонський.

Запорізька обласна служба зайнятості також співпрацює з 30 професійно-технічними навчальними закладами області.

За даними служби, за чотири місяці поточного року більше 1,5 тисячі осіб пройшли професійне навчання. Наразі найбільш затребуваними професіями на регіональному ринку праці є: продавець продовольчих та непродовольчих товарів; працівники сфери послуг: бармен, кухар та кухонний працівник, офіціант; електрогазозварник; перукар (перукар-модельєр); кравець; електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; офісні службовці (бухгалтер, адміністратор, кошторисник). Навчання відбувається й за більш рідкісними професіями, наприклад: сировар, виноградар, маслороб, пресувальник-віджимач харчової продукції, обпилювач фасонних відливок тощо.

При направленні на професійне навчання між центром зайнятості, роботодавцем та безробітним укладається договір. Роботодавець – замовник кадрів, який має право брати участь у визначенні змісту навчання, кваліфікаційній атестації безробітних, забезпечувати проходження виробничого навчання та виробничої практики або стажування безробітних, зобов’язаний протягом 30 календарних днів з дня завершення навчання працевлаштувати безробітних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: