circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Безробітним запоріжцям допомагають кар’єрні радники

22.01.2020, 09:10

text
Поділитися:

Кар’єрні радники є індивідуальними консультантами у пошуку роботи, плануванні кар’єри та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці. Такі фахівці допомагають клієнтам прийняти максимально вигідне рішення, щоб особа якнайшвидше змінила місце роботи, повернулася на ринок праці чи започаткувала власну справу. Майже 35% фахівців центрів зайнятості Запорізької області – це кар’єрні радники.

Особа, яка шукає роботу, та кар’єрний радник співпрацюють відкрито та свої очікування і наміри узгоджують на початку співпраці, розробляючи спільний план дій. Фактично індивідуальний план надання послуг є договором про співпрацю. Підписавши договір, громадянин підтверджує серйозність наміру працевлаштуватися або розпочати власну справу та готовність діяти, аби цього досягти.

Завдяки плідній та налагодженій роботі кар’єрних радників та клієнтів служби зайнятості (безробітних та роботодавців) за минулий рік працевлаштовано понад 23 тисячі безробітних. При цьому третина з них знайшли роботу на першому тижні перебування на обліку. 40% безробітних працевлаштовано протягом першого місяця перебування на обліку.

Кар’єрні радники не шукають вакансії, а ставлять вимоги до консультантів роботодавців та рекрутерів щодо оперативного пошуку вакансій для даної особи. Тому якість та кількість вакансій, які роботодавці подають до державної служби зайнятості, має вдосконалитися.

Інститут кар’єрного радника дозволив змінити монолог на діалог між клієнтом та фахівцем центру зайнятості, які спільно та за взаємною згодою визначають кінцеву мету співробітництва та шляхи досягнення цієї мети.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційної роботи та архівної справи Запорізького МЦЗ за номером (061) 284-90-91.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: