circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Більшість запорізьких громад перевиконує плани з надходжень до бюджету

22.07.2021, 08:06

text
Поділитися:

Про це заявив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час заходу “День громад”, який відбувся за участі керівників громад та територій.

Учасники заходу підбили підсумки виконання місцевих бюджетів Запорізької області за І півріччя 2021 року.

Як зазначив директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Медвідь, до загального фонду бюджетів територіальних громад області протягом січня-червня 2021 року надійшло 5923,2 млн грн, що становить 51% від річної суми, затвердженої місцевими радами, або 106,8 % від плану на І півріччя. Перевиконання затвердженого місцевими радами плану становить 379,1 млн грн.

За підсумками 6 місяців цього року виконані бюджети 56 територіальних громад.

З 67 територіальних громад 43 громади виконали затверджені плани більше ніж на 105% на загальну суму перевиконання 246,7 млн грн.

Олександр Старух відзначив позитивну динаміку перевиконання бюджетів та наголосив на необхідності ефективного використання коштів.

– Додатковий ресурс в громадах є, у другому півріччі теж необхідно забезпечити перевиконання бюджету. Тим громадам, де є перевиконання, необхідно забезпечити ефективне використання ресурсів та передбачити кошти на нормативно-грошову оцінку населених пунктів та залучати додаткові інвестиційні кошти. Також всім громадам необхідно передбачити кошти для співфінансування програми Нової української школи, придбання для шкіл ноутбуків та шкільних автобусів, а також будівництва спортивних майданчиків у кожній громаді, – відзначив, підбиваючи підсумки обговорення, голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: