circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Біля Новобогданівки будують новий асфальтобетонний завод

29.07.2020, 10:31

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Віталій Боговін під час робочої поїздки до Мелітопольського району ознайомився з ходом будівництва асфальтобетонного заводу, розташованого на території Новобогданівської сільської ради.

Товариству з обмеженою відповідальністю «ЛендБудЮА» був наданий дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення асфальтобетонного заводу, вимірювальної лабораторії, будівельної техніки, обладнання та тимчасових будівель в селі Першостепанівка на території Новобогданівської сільської об’єднаної територіальної громади.

Будівництво заводу було розпочато в червні 2020 року і буде закінчено наприкінці липня. Будівництво заводу дасть можливість провести реконструкцію автотраси Харків – Сімферополь на дільниці Зелений Гай – Мелітополь.

Для Новобогданівської громади розташування на її території заводу дасть можливість працевлаштувати до 30 мешканців громади.

Після завершення земельних торгів між громадою та ТОВ «ЛендБудЮА» буде укладений договір оренди земельної ділянки для будівництва заводу. Сума орендної плати земельної ділянки складатиме до 500 000 грн на рік, які будуть надходити до сільського бюджету.

Також з ТОВ «ЛендБудЮА» ведуться перемовини щодо капітального ремонту доріг комунальної власності громади, які будуть задіяні для доставки будівельних матеріалів до заводу. Окрім цього, за допомогою ТОВ «ЛендБудЮА» проводиться будівництво під’їзних доріг до села Першостепанівка, газо-, водо-, електрозабезпечення сіл.

Роботи по будівництву асфальтобетонного заводу у Мелітопольському районі вже на фінішній прямій.

Голова облдержадміністрації Віталій Боговін наголосив, що при роботі заводу слід дотримуватись вагових обмежень транспорту, щоб не руйнувати вже існуючі дороги та автошляхи, які наразі ремонтуються.

Також Віталій Боговін ознайомився з ходом капітального ремонту автомобільної дороги державного значення М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта. Роботи на цій дорозі планується завершити до кінця 2020 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: