+3°

+3°

БК “Козачка-КПУ” зіграв 18-й матч у поточному сезоні

22.01.2019, 18:38

Триває чемпіонат України з баскетболу серед жіночих команд Суперліги. Запорізька “Козачка-КПУ” зіграла 18 матч у поточному сезоні. Нашим опонентом був одеський Інтерхім-СДЮШОР”.

Це вже третя зустріч Козачки з одеським Інтерхімом у поточному сезоні. Восени перемогу здобули підопічні Ірини Щипакіної. 17 січня запоріжанки буквально “вигризли” реванш на арені Юності. Звітний матч, котрий відбувся за добу, став повною протилежністю попередній грі. Вже за підсумками першої чверті одеситки відірвалися на 11 очок. Значну частину балів гості заробили зі штрафних. “Козачки” ж, окрім того, що колекціонували фоли, не могли “намацати” кидок. Натомість опонентки виглядали цілком упевнено, як у реалізації моментів, так і в створенні комбінацій.

Особливо з боку Одеси вражала швидка та розумна гра в пас. У цьому поєдинку підопічні Ірини Щипакіної назбирали 24 результативні передачі. Це додатково сприяло красі та динаміці їхніх атак. Часом господарки відповідали триочковими, але не встигали повертатися в захист для запобігання стрімких ривків опоненток. “Інтерхім”, демонструючи швидкісний баскетбол, використовував момент і нарощував перевагу. Переможець був де-факто відомий уже в сер
едині третьої чверті. Відставання “КПУ” на 23 пункти за умов зібраної командної гри Одеси було майже вироком. А враховуючи, що влучність запоріжанок в останній 10-хвилинці так і не покращилась – кінцевий результат цілком логічний – 52:77. Наступний матч БК “Козачка-КПУ” проведе 27 січня з “Вінницькими блискавками”.