+3°

+3°

БК “Козачка” продовжує переможну серію ігор у національній першості

28.01.2020, 18:15

Жіночий баскетбольний клуб “Козачка-КПУ” продовжує серію вдалих ігор у чемпіонаті України серед команд Вищої ліги. Цих вихідних підопічні Олени Жержерунової двічі приймали миколаївський “СДЮШОР 4”.

За
6 хвилин і 20 секунд першої чверті “Козачка спромоглася на приголомшливий ривок – 20:0. Гості з Миколаєва відповіли лише пятьма набраними очками до кінця стартового відрізку. Господарки не квапилися множити перевагу і обмежились одним влучанням зі штрафного, котре зафіксувало підсумок 10-хвилинки – 21:5.

Після перерви гості трохи пожвавилися. За підсумком другої чверті набрали 11 очок. І все ж, на фоні “Козачки відносні покращення СДЮШОР 4 виглядали скромно. 36:16 – результат першої половини гри. Досить непоганий розігрів напередодні вирішальних матчів у групі.

Головні завдання команди поки що покладаються на плечі досвідчених баскетболісток КПУ”. Однак, є приємна тенденція в особі Ксенії Панькіної. Представниця молодого покоління активно вливається до основної пятірки. Зокрема у цій грі вона зробила 12 підбирань і заробила 17 очок.

Найбільшу кількість очок у цьому матчі для Козачки назбирала Катерина Тихонова. Та вибивши двадцятку, баскетболістка з номером Майкла Джордана, також отримала пошкодження. Що цікаво, це вже вдруге за сезон і саме в боротьбі з миколаївським СДЮШОР 4. Катерина Тихонова, маючи досвід у Суперлізі, та памятаючи смак золота позаминулого сезону, відзначає, що рівень Вищої ліги значно виріс. Звідси і випливає інтерес та мотивація боротися на межі.

Кінцевий рахунок першого матчу – 81:46 на користь Козачки”. Другого дня запоріжанки знову взяли гору з результатом – 93:60. І знову найкращим бомбардиром стала Катерина Тихонова, цього разу з показником 30. А Ксенія Панькіна ледь не повторила дабл-дабл, настрілявши ті ж 17 очок і підібравши мяча 8 разів. Наступний опонент КПУВінницькі блискавки”. З ними наш колектив побореться 8 та 9 лютого.