+3°

+3°

БК “Козачка” провела перший спаринговий матч після зборів

06.09.2018, 14:21

Запорізький баскетбольний клуб “Козачка-КПУ” провела перший спаринг після повернення зі зборів у Бердянську. Її суперниками стали вихованці місцевої ДЮСШ 12 – 2003 року народження. Хоч поєдинок і носив товариський характер – гра виглядала як виборювання національних медалей.

Яким буде прийдешній баскетбольний сезон – наразі загадка. Однак дещо все ж відомо. Підопічні Олени та Андрія Жержерунових не здаватимуться, яких би зусиль їм це не коштувало. Підтвердження цього – спаринговий матч “Козачки-КПУ” з місцевими спортсменами ДЮСШ 12. Програний на старті ривок 0:6 аж ніяк не знизив бойову налаштованість улюбленої команди Запоріжжя. Ситуацію взялась виправляти Катерина Тихонова, заробивши 2 штрафних та впевнено їх реалізувавши. Згодом – триочковий капітана клубу Ольги Сівакової. Чим далі – тим більше атаки господарок набували впевненості. 14:12 на користь “Козачки” – результат першої чверті.

Друга чверть поєдинку. Боротьба загострилась до межі. Хлопці стали активно пресингувати. Натомість у “Козачки”  дуже знизилась влучність кидків. При тому, що господарки продемонстрували численну кількість цікавих комбінацій – м’яч не йшов у кошик. Суперник у свою чергу вдало грав на підбираннях та вийшов уперед. Підсумок – що другу, що третю десятихвилинку опоненти “Козачки” завершили переможцями.

Такі ситуації будуть неминучі в суперлізі. Тож думати та виправлятися слід максимально швидко. В цей момент справу до рук беруть досвідчені керманичі. Радять не панікувати та по полицях розкладають подальші дії. В результаті баскетболістки “Козачки”, відомі своєю слухняністю настановам тренерів, переломили хід гри. В заключній чверті хлопці поступово втрачали набуту перевагу. Врешті-решт  відчути радість перемоги цього разу судилося “Козачці” та її щирим фанатам. 51:49.

Нагадаємо, що Ольга Сівакова є новообраним капітаном “Козачки”. У зв’язку з цим відчуває велику відповідальність перед колективом. Вважає, що її завдання – перш за все вести за собою молодь, допомагати тренеру та в міру можливостей сприяти позитивному настрою в команді. На матчах, тренуваннях та навіть поза спортивним паркетом.