БК “Козачка” провів останній поєдинок 2018 року в рамках української Суперліги

22.12.2018, 18:22

Запорізький баскетбольний клуб “Козачка-КПУ” провів останній поєдинок 2018 року в рамках української Суперліги. Півріччя наша команда завершувала грою з сусідньою “Чайкою” з міста Бердянськ. За напругою дербі може претендувати на один із центральних поєдинків туру. В “Юності” палав вогонь спортивної баталії. Аж три баскетболістки покинули арену через перебір фолів.

Передноворічне дербі
Козачка-КПУ”-“Чайка” не обділило фанатів гарячими емоціями. Третя хвилина гри – господарки відриваються на 4 пункти. Керманич гостей занепокоєний. Аби зрівняти рахунок, “Чайці” знадобилась левова частка стартової 10-хвилинки. Найбільший внесок у відновлення рівноваги зробила лідерка бердянського клубу Олександра Радулович. Невдовзі, мотивовані підтримкою своїх уболівальників, гості виходять уперед. За півхвилини до сирени їхня перевага становить 5 очок. І все ж перед перервою серця шанувальників “КПУ” знову ожили. Вогник надії запалила Катерина Тихонова, реалізувавши триочковий за п’ять секунд до завершення чверті.

Другий відрізок поєдинку значно погіршив становище господарок. Вони заробили лише 5 очок. Опонентки — 20. І знову на висоті кривдник “Київ-Баскету”, “Динамо-НПУ” та й , по-чесному, всієї жіночої Суперліги – Олександра Радулович.

Після великої перерви “Козачка” починає роботу над помилками. Відставання зменшується до 9-ти очок. А отже – шанс переломити хід гри в завершальній чверті. Паралельно із позитивом через перебір фолів арену залишають Ірина Ель Хажмир та Вікторія Ковалевська. Тим не менш, навіть за умов скорочення складу в останньому відрізку зустрічі козачки довели різницю в рахунку до незначної цифри 3. І саме в цю мить, коли суперник опинився на досяжній “траекторії”, у господарок зіпсувалось співвідношення влучень та промахів. Тож обласне дербі знову за підопічними Срджана Радуловича.

Кінцевий рахунок зустрічі 69:60, на користь Чайки”. Для наших баскетболісток це був останній матч у 2018 році. Тож кілька тижнів на відновлення сил та знову до бою. Наступний поєдинок Козачка проведе на виїзді 11 січня з БК Франківськом-ПНУ”.