+3°

+3°

БК “Козачка” зіграла матч із франківським суперником

06.03.2019, 18:22

Триває чемпіонат України з баскетболу серед жіночих команд Суперліги. В рамках чергового туру запорізька Козачка-КПУ приймала вдома БК Франківськ-ПНУ”. Попри те, що географічно команди далеко одна від одної, очні зустрічі цих колективів увійдуть до історії як дербі.

Першу половину зустрічі Козачкапровела на блискавичному куражі. Зусиллями кожної з гравчинь було здобуто небувалу в цьому сезоні перевагу – 43:31. Це вразило як місцеву публіку, так і наших опонентів із Івано-Франківська.

Деякий час у передостанній чверті наші спортсменки тримали суперниць на відстані. В одну мить перевага сягнула 17-ти балів. Але після п’ятої хвилини цього відрізку матчу гості почали наздоганяти “козачок”. Спершу відзначилась Дарина Дубровська. Згодом, після трьох підбирань у нападі, у кошик “КПУ” поцілила Олена Огороднікова. А ще за півхвилини – зірковий час Ольги Сівакової. Менш ніж за 60 секунд вона заробила сім очок (шість із яких із-за дуги). На додачу – вражаюча точність Тетяни Юркевічус і перед завершальною частинкою зустрічі розрив скорочується до цифри 5.

У фінальній 10-хвилинці баталії розпалилися до межі. До самого кінця матчу на арені панували гойдалки. Момент істини відбувся за 15 секунд до сирени. За нічийного рахунку 73:73 Дарина Завертайло здобуває право на два штрафних, після фолу Яни Стрілько. Обидва кидки досягли мети. За кілька миттєвостей гості отримали право на ще два постріли зі штрафної лінії. Раніше згадана Ольга Сівакова була не менш влучною за свою напарницю під 10 номером. Отже – 73:77 – перемога за БК

Катерина Тихонова стала найрезультативнішою в складі “Козачки”. На її рахунку 18 очок. А от краща бомбардирка гри в цілому – Тетяна Юркевічус – 19 очок + 12 підбирань. Наступний матч запоріжанки проведуть на виїзді 7 березня з БК “Рівне”. На цю мить команда Вікторії Большакової є аутсайдером чемпіонату. “Франківськ” наразі розташувався на третьому місці. Другий – “Київ-Баскет”. Лідирує – Динамо”.