+3°

+3°

БК «Металург-НУЗП» переміг у двобої з «Дружківкою»

19.02.2020, 20:08

Триває чемпіонат України з баскетболу серед команд Першої ліги. Запорізький БК «Металург-НУЗП» у рамках чергового туру провів двобій із лідером своєї групи -- «Дружківкою». Чи вдалося підопічним Кирила Вікторова посунути головного конкурента на другу сходинку?

Поєдинок «Металурга» із «Дружківкою» для господарів розпочався нервово. На третій хвилині наші гості лідирували з 5-очковою перевагою. Поступово запоріжці почали скорочувати відставання, але повністю захопити ініціативу не вдавалося. Загалом першу чверть фарм-клуб БК «Запоріжжя» програв 21:24. Гравець Суперліги Іван Міхєєв, який у цій зустрічі був у складі молодого колективу, усвідомлює причини невдалого початку матчу.

— Напевне, через те, що було мало часу в Суперлізі, ми хотіли щось довести, намагалися, занадто сильно старалися, до гри треба було підійти з холодною головою. Тоді було б менше помилок. Наприклад, у захисті ми втрачали гравців, дозволяли забити вільні бали, — коментує гру Іван Міхєєв, гравець БК «Запоріжжя», «Металург-НУЗП».

Що в другій, що в третій чверті боротьба йшла на межі. Жодна зі сторін не дозволяла іншій значно переважати. Перед останньою 10-хвилинкою рахунок становив 62:59, на користь «Металурга». Гаряче було аж до тієї миті, коли до фінальної сирени лишалося 5 хвилин. Тоді запоріжці пішли у відносно впевнений відрив і завершили протистояння перемогою 90:83. Тим не менш наставник «Дружківки» як під час гри, так і після матчу підтримував підопічних і жодного разу не дозволив собі гучної критики.

Артем Александренков, головний тренер БК «Дружківка», зізнається, що й сам не так давно грав, тому навчений різними тренерами й різними відносинами. Тренер вважає, що його ставлення є правильним.
— Матч дійсно був цікавий, напружений. Не те, щоб не вистачило — нам усього вистачило, — нам, можливо, було замало ротації складу. Складу та вдачі. В цілому, в захисті ми грали добре. Ми 4 чверті грали на рівних зі складом, в якому є гравці Суперліги. Загалом, я задоволений командою, -- ділиться Артем Александренков.

А от другого дня сил на потужний опір у наших гостей не вистачило. Запоріжці переконливо перемогли — 119:49. Після цього «Металург» очолює турнірну таблицю в своїй групі, випереджаючи «Дружківку» на 1-е очко. Наступний тур заплановано на 29 лютого та 1 березня. На рідній арені підопічні Кирила Вікторова поборються з БК «Маріуполь-2».