+3°

БК «Металург» розгромив «Краматорськ» у ЧУ серед команд Першої Ліги

13.10.2020, 14:36

Цього року команда «Краматорськ» оновилася на 70%. Кольори клубу захищають зовсім юні гравці. Є хлопці 2003-го, 2004-го та навіть 2005-го років народження. У «Металурга» картина інакша. Юність, перспектива і досвід тут сполучені воєдино.

Результат першої чверті — 31:23, на користь «Металурга». За підсумком другої 10-хвилинки перевага запоріжців збільшилася до 10-ти очок — 53:43.

Та попри домінування з боку господарів, було й чимало помилок. Це думка не лише тренера. Так вважає і раніше згаданий гравець БК «Запоріжжя» Яків Тітов. На цей матч його заявили для відновлення ігрових кондицій, котрі баскетболіст трохи втратив через нещодавню травму.

Дійсно, у третій чверті запоріжці пішли у відрив, який гостям зупинити було не під силу. Зазначимо, що значне навантаження у складі «Металурга» зараз лягає на плечі наймолодших гравців, яким Кирило Вікторов дає все більше ігрового часу. Зокрема, мова про Андрія ВеличкаДмитра Соколовського та Артема Покоєнка.

Загалом керманич «Металурга» оцінив роботу молоді на «задовільно». Щодо загального враження від гри — ущент розкритикував дії в захисті.

Кінцевий рахунок матчу — 98:73, перемога за «Металургом». Наступного дня запоріжці виграли з результатом 104:90. В обох зустрічах найкращим бомбардиром став Яків Тітов. У наступному турі підопічні Кирила Вікторова зіграють на виїзді з Дніпром. Перша гра — 18-го жовтня, друга — 19-го.