+3°

+3°

БК «Металург» розтрощив «Харківських Соколів»

05.03.2021, 18:22

Запорізький «Металург» буквально вчепився зубами у перше місце у групі. Успіх означатиме слабшого суперника на ранній стадії плей-офф. У стартовому матчі туру проти “Соколів” господарі майданчика зуміли вирвати перемогу – 99:70. Другий матч розпочався агресивно.

Наш Дмитро Сорочан ледь не втратив два передніх зуба у боротьбі за м’яч. Колеги очікувано розізлилися. Як доказ — дії Данила Соколенка. Спочатку блок-шот. Далі вдалий триочковий і бонусом – слем-данк.

Дмитро Сорочан на майданчик не повертався. «Харківські Соколи» максимально намагалися скористатися відсутністю габаритного гравця. Помітно розігрався Максим Михайлов, який оформив дабл-дабл – 20 очок та 11 підбирань. Втім, везіння вистачило лише на стартові 5 хвилин, далі металургівці вирвалися вперед. Рустам Рагімов відзначився кількома дальніми влучаннями. Гості взяли тайм-аут, а тим часом до нашої команди приєднався і Дмитро Сорочан.

Зусиллями досвідчених Рустама Рагімова, Данила Соколенка, Дмитра Сорочана та Максима Ледньова запоріжці вже до великої перерви перекреслили майбутнє «Соколам» — 57:37.

Помітного ривка від запоріжців не було. Але й не було провальної чверті. Дмитро Сорочан мстився «Соколам», настрілюючи все більше і більше очок. Його результат за гру – 28 балів та 8 підбирань. У Данила Соколенка – 21-е очко. Підсумок другого матчу з «Харківськими Соколами» — 118:93. Тепер на команду Кирила Вікторова чекає передостанній тур регулярної частини чемпіонату. На виїзді, 6-го та 7-го березня, наші баскетболісти грають проти «Дружківки». Це принциповий суперник, який посідає друге місце у групі.