+3°

+3°

БК «Металург» стартував у плей-офф Першої ліги України

31.03.2021, 16:00

Пять хвилин стартової чверті між запоріжцями та херсонцями точилася рівна боротьба. Та починаючи з середини 10-хвилинки, приціл гостей потроху збивався. Натомість господарі продовжили нещадний розстріл чужого кошика з-за дуги. Останнім дальнім кидком перерд 2-хвилинною паузою відзначився Данило Соколенко.

На другу чверть запоріжці виходили з перевагою в 10 очок. Відрив неспішно зростав. Перед великою перервою господарі були поперду 55:40.

Професійні передбачення Кирила Вікторова справдилися. Влучність господарів вже не виблискувала. А у захисті команда-господар не впоралася як слід. Багато втрат, а отже — додаткові атаки для суперників. На початку останньої чверті різниця в рахунку становила лише 7 очок. Та найбільш важка мить для місцевих фанатів трапилася, коли до кінця залишалося менше хвилини. Адже херсонці наблизилися до нас на відстань трьох балів. І саме в цю мить близився зірковий час шістнадцятирічного Андрія Величка.

Цим кидком юнак поставив фінальний знак оклику в цьому поєдинку. Адже часу, щоб відіграти 5 очок у гостей майже не було. Це означало перемогу запоріжців. 86:81.

Матч-відповідь завершився з рахунком 74:69 на користь херсонців. Тож для визначення чверть-фіналіста потрібно зіграти третю гру. Вона відбудеться другого квітня. Початок о 16:00 на паркеті «Політехніки».