+3°

+3°

БК “Металург” здобув 2 перемоги у чемпіонаті України серед команд 1 ліги

20.11.2018, 16:50

Запорізький баскетбольний клуб Металург-ЗНТУ” здобув чергові дві перемоги у чемпіонаті України серед команд Першої ліги. Третім суперником нашого колективу у поточному сезоні стала команда Миколаїв -2”. До зустрічі з машинкою підопічні Дмитра Шиманського були лідерами у другій групі національної першості.

Миколаїв-2” – третій опонент Металурга” у поточному сезоні Першої ліги. До цього матчу запоріжці готувалися з особливою завзятістю. Перед очною зустріччю колектив Дмитра Шиманського лідирував у групі. Тож поєдинок гарантував фанатам пришвидшене серцебиття. Та навіть в умовах боротьби з головним конкурентом – підопічні Кирила Вікторова не залишили публіку без невимовних сюрпризів.

Але за підсумками стартової чверті господарі переважали гостей лише на одне очко – 17
:16. Теоретично мінімальна різниця в рахунку могла тривати до кінця гри. Та за 3 хвилини другого відрізку зустрічі ЗНТУ відірвався на 6 пунктів. Потім кураж ухопив Олександр Бартоломеєв. Вдало зіграв на підбираннях та не хибив у кидках. Перевага Металургавпевнено йшла вгору. Відомо, що за таких умов наш клуб запускає basketфеєрверк”.

53
:32 – результат першої половини гри. 72:57 – підсумок передостанньої чверті. В завершальному відрізку зустрічі боротьба загострилась. Миколаївпочав активно скорочувати відставання. Та врешті-решт наш колектив не віддав перемогу. 91:81 – остаточний результат протистояння. Наступного дня боротьба очікувалась не менш запеклою. Але, Металург нещадно розтрощив опонента – 109:71. Більше того, другий матч став зірковим часом для Якова Тітова, який приніс до командного здобутку 33 очки. Наступний матчі Металургзнову зіграє вдома проти Маріуполя-2”. Поєдинки відбудуться 1 та 2 грудня в спорткомплексі ЗНТУ”. На цю мить підопічні Кирила Вікторова лідирують у групі, маючи 12 очок.