+3°

+3°

БК “Металург” здобув чергові перемоги у чемпіонаті України

13.11.2018, 15:33

Запорізький клуб Металург-ЗНТУ здобув чергові дві перемоги у баскетбольному чемпіонаті України серед команд 1 ліги. Після впевненого старту з “Золотим Віком 2підопічні Кирила Вікторова не менш переконливо обіграли колектив ХДУ-АВТО-ПЛАЗАз Херсона.

На матч із Металургом” команда “ХДУ-АВТО-ПЛАЗА” приїхала не в оптимальному складі. Були відсутні Олексій Чуприн та Андрій Горбатюк, які мали сприяти гостроті поєдинку. Господарі скористались шансом відносно легко здобути чергові очки в чемпіонаті. Перед тим, як підопічні Кирила Вікторова захопили ініціативу, минуло 2,5 хвилини гри. За цей час гості двічі “взяли” кошик запоріжців. Та після того, як у складі ЗНТУкураж ухопив Рустам Рагімов, – перевага нашого клубу почала активно зростати. Лише за першу чверть 33 номер набрав 12 очок. Також відриву сприяла впевнена боротьба Металургана своєму щиті та надійний захист. Все це й засвідчив рахунок – 22:10.
До кінця гри залишається багато часу, а перемога де-факто в кишені. Момент, коли пора частувати зголоднілу на NBA-видовище публіку. “Пригощайтесь”: кидок з відхиленням Якова Тітова. Трохи згодом таким же способом відзначився 19-річний Роман Завада. І нарешті – “вишенька на торті” від Дмитра Сорочана

Першу половину гри запоріжці виграли з рахунком 48:17. А після великої перерви суперника з Херсона було остаточно декласовано – 76:25. Цікаво, що в процесі розгрому ХДУ-АВТО-ПЛАЗИбрали участь як більш досвідчені баскетболісти, так і представники молодого покоління. Старання юних надій ЗНТУдуже радують та навіть надихають старших колег. Таким чином, команда Кирила Вікторова доволі впевнено виграла свій третій матч у поточному сезоні першої ліги – 92:46.

Найбільшу кількість очок у складі нашого колективу здобув Рустам Рагімов. На його рахунку 24 пункти. Наступного дня Металург-ЗНТУвдруге подолав команду з Херсона – 84:70. На цю мить підопічні Кирила Вікторова мають 8 очок та посідають другу сходинку в своїй групі. Лідирує “Миколаїв-2” через більшу кількість зіграних матчів. Саме з ним зустрінеться “машинка” в наступному турі. Спершу 17 листопада. Потім наступного дня. Обидва поєдинки відбудуться в спорткомплексі “ЗНТУ.