+3°

+3°

БК “Металург-ЗНТУ” перемагає у черговій грі чемпіонату України

04.12.2018, 18:57

Запорізький баскетбольний клуб Металург-ЗНТУ продовжує безпрограшну серію у чемпіонаті України серед команд 1 ліги. У поточному сезоні підопічні Кирила Вікторова здобули 8 перемог. Останні дві над Маріуполем 2”.

До зустрічі з Металургомбаскетболісти Маріуполяне знали поразок у поточному сезоні. До спорткомплексу ЗНТУ підопічні Володимира Машири приїхали у супроводі 4-х фанатів. Зі старту гри вболівальники гостей “акомпанували” своїм улюбленцям вигуками слів підтримки. Втім відкриття рахунку Рустамом Рагімовим було гучніше за будь-яке гасло.
Першу чверть підопічні Кирила Вікторова виграли із рахунком 25
:20. Хоча обєктивно відрив міг бути в рази більшим, якби не низка помилок.

Друга чверть охарактеризувалась певним сумбуром з обох боків. Ані “Металургу”, ані Маріуполюне вдавалося захопити ініціативу. Часом такий перебіг подій сприяв вкрай гарячим емоціям. Результат першої половини матчу обіцяв продовження безкомпромісної боротьби по завершенні великої перерви. 46:40 на користь ЗНТУ”.

Проаналізувавши хиби, на передостанню 10-хвилинку господарі вийшли такими, якими їх знає та любить місцева публіка. Потроху їхня перевага стала зростати. Однак суперник не збирався опускати руки. До останнього маріупольців підтримували фанати, супроводжуючи атаки Металургу нагнітаючими “мантрами”. І все ж третя чверть за “машинкою” – 66:56.
Дмитро Сорочан – гравець БК “Металург-ЗНТУ”, зазначив: на початку гри хлопці були дещо незібрані. Але пізніше гра набрала обертів та спортсмени увійшли в азарт.

Сказане Дмитром Сорочаном – не пустий звук. Залізобетонний доказ –слем-данк Данила Соколенка. Далі – під кошик блискавкою проноситься Роман Морозов, проти чого суперник виявився безсильним. Вершина айсбергу – режим комети від Якова Тітова. Усе це вразило не тільки місцевих любителів баскетболу. Задоволення від побаченого не приховав навіть один із лідерів БК Запоріжжя” – Малік Трент. Після гри американський легіонер нашого клубу у Суперлізі не втримався та сам ухопив мікрофон з метою поділитися емоціями. Каже, матч видався пристрасним та швидким.

Кінцевий рахунок першого матчу – 94:77 – “Металург” виграє. Наступного дня господарі довели свою перевагу та навіть із більшим відривом – 99:64. Маючи 8 перемог, наразі “ЗНТУ” посідає першу сходинку у своїй групі. Наступні матчі підопічні Кирила Вікторова проведуть 8 та 9 грудня проти БК “Одеса 2”. Поєдинки відбуватимуться у спорткомплексі Запорізького національно-технічного університету.