+3°

+3°

БК “Металург-ЗНТУ” розпочав боротьбу в чемпіонаті України

06.11.2018, 14:40

Запорізький баскетбольний клуб “Металург-ЗНТУ” розпочав боротьбу в чемпіонаті України серед команд Першої ліги. В змаганнях бере участь 26 колективів. На першому етапі вони розділені на чотири групи. В своєму стартовому двобою запоріжці грали проти “Золотого Віку 2” з міста Кропивницький.

Для “Металурга” зустріч із “Золотим Віком 2” була стартовою в сезоні. Натомість для підопічних Андрія Бабенка, “ЗНТУ” – другий опонент у поточних змаганнях. Понад тиждень тому кропивниччани подолали дніпровський “Інваспорт -2”. Бажання не менш гідно виступити в Запоріжжі читалося в гостей по очах. Однак перевага наших баскетболістів з перших хвилин нівелювала надії опонента. Рахунок відкрив Яків Тітов. На рідній арені господарі відчували себе, як риба у воді. Швидко відірвавшись у рахунку, колектив Кирила Вікторова традиційно почав грати у задоволення. Як для власної душі, так і заради того, щоб жоден уболівальник не пошкодував про свій візит до спорткомплексу драйвових “basket-баталій”.

Перша чверть завершилась із рахунком 31:10 на користь “Металурга”. Після перерви першим у складі господарів відзначився Олександр Бартоломеєв – невиправний оптиміст, із дриблінгом диско-танцюриста. Трохи пізніше триочковий Якова Тітова. Ще далі – енд-ван Дмитра Сорочана. Таким чином, до великої перерви справу зроблено – 54:18. Чому б не дати ігрового часу молоді? Увага… Вболівальники стали свідками дебютних очок у Першій лізі Марка Бера – перспективного хлопця 2003 року народження. Перші так би мовити паростки новітньої епохи “basket машини” Кирила Вікторова.

У своєму дебютному матчі Марк Бер набрав 8 очок. Найбільшу ж кількість балів до командного заліку приніс Данило Соколенко. Його результат становить 18 пунктів. Також серед кращих бомбардирів матчу Дмитро Сорочан, Рустам Рагімов, Роман Морозов та Яків Тітов. Кінцевий рахунок зустрічі 98:57 – “Металург-ЗНТУ” виграє. Така кардинальна різниця обумовлена не менш кардинальними змінами в складі “Золотого Віку 2”, в порівнянні з минулим сезоном.

Наступного дня “Металург” підтвердив свою перевагу над кропивниччанами, хоч і з меншою різницею в рахунку – 90:78. Наступним суперником нашого колективу стане “ХДУ-АВТО-ПЛАЗА” з Херсона. Матчі відбудуться в Запоріжжі 10 та 11 листопада.