+3°

+3°

БК “Запоріжжя” бореться за вихід до фіналу Суперліги

08.04.2019, 17:59

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” бореться за омріяний історичний вихід до фіналу Суперліги. На стадії півфіналу суперником підопічних Валерія Плеханова є столичний “Київ-Баскет”. Перші дві гри відбулись на паркеті Палацу спорту “Юність”. У п’ятницю наші спортсмени зазнали поразки з рахунком 86-94.

Одразу на повних обертах команди включилися в боротьбу. Рахунок дальнім пострілом відкрив Андрій Мироненко. Щільний захист господарів заважав гостям рівнозначно відповідати на результативні атаки. Вже за
2 хвилини гри підопічні Валерія Плеханова вели – 9:2. Кияни взяли тайм-аут, але команда Євгена Мурзіна продовжувала припускатися помилок навіть у простих ситуаціях. У підсумку на радість своїм уболівальникам господарі шокували суперника, отримавши перевагу в 17 очок – 29:12.

З початком другої чверті перевага запоріжців зросла до 21 очка. Здавалося, що гості так і не зможуть відшукати контраргументів. Але поступово кияни змінювали становище. Пройшло кілька атак з дальніми влучаннями. Відзначилися Луценко та Петров. Так відставання було скорочено до 10-ти очок – 50:40. Після великої перерви гра пішла за сценарієм гостей. “Київ-Баскет” мінімізував різницю до 2-х балів. Природно – Валерію Плеханову знадобився тайм-аут. Повернути кураж першої чверті ніяк не вдавалося. Кияни постійно перебували “на хвості”. Результат – дистанція в 6 очок, яка передбачала гарячу заключну чверть.

В останній частині гри господарі зупинили камбек суперника. Дуже стабільно провів цей поєдинок Володимир Шевченко. Допомагали набирати очки Малік Трент та Кіндалл Хілл. Вчасно влучив триочковий Андрій Мироненко. У вирішальні хвилини підопічні Валерія Плеханова відповідально поставилися до виконання штрафних кидків. Саме це і не дозволило “Київ-Баскету” «зачепитися» в кінці за інтригу. Команда гра та підтримка рідних трибун посприяли успіху “Запоріжжя”.

Кінцевий рахунок матчу 95:83 на користь БК “Запоріжжя”. Тепер суперники проведуть мінімум дві зустрічі в столиці. 10 та 12 квітня “Київ-Баскет” прийматиме “Запоріжжя” у себе вдома і за необхідністю вирішальна п’ята гра відбудеться на арені “Юності” 15 квітня.