+3°

+3°

БК “Запоріжжя” боровся із “Прометеєм” у рамках української Суперліги

14.01.2020, 19:12

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” провів перший матч третього кола української Суперліги. На виїзді наш колектив поборовся з “Прометеєм”. Матч видався із запеклим протистоянням, а відтак – видовищним. Та хто святкував перемогу після того, як пролунала фінальна сирена? Дізнавайтеся далі.

Перша половина зустрічі “Прометея” та БК “Запоріжжя” проходила в рівній боротьбі. Про це свідчили майже всі статистичні показники. Єдине, що бентежило з боку гостей – це брудна гра Джеврона Преслі. Повернення минулорічного легіонера ознаменувалося трьома ранніми фолами. Однак добра результативність Андрія Мироненка та Брендона Рендольфа не відпустила господарів далеко в рахунку за підсумком першої чверті. Ми відставали лише на 3 очки.

Друга чверть була більш вдалою для “Запоріжжя”. Джеврон Преслі зробив 7 підбирань, тож щит гості не віддали опонентові. А тут ще й активізувався Лью Столлворт і приніс команді 5 поспіль балів. На велику перерву підопічні Валерія Плеханова пішли за рахунку 49:45 на свою користь.

У третьому відрізку гри на арені відбувалися спортивні гойдалки. Перевага не затримувалася надовго ані в “Запоріжжя”, ані в “Прометея”. Схожа картина спостерігалася і в заключній чверті. І лише коли максимально активізувалися Ренді Кулпеппер і Моріс Крік, господарі повністю заволоділи ініціативою. Були моменти, коли гості непогано пручалися, втім лідерство “Прометей” не віддав. Кінцевий рахунок матчу – 105:95. Наступна битва БК «Запоріжжя» вдома. 17 січня в Палаці спорту «Юність» відбудеться поєдинок з МБК «Миколаїв».