+3°

+3°

БК “Запоріжжя” із перемоги стартував у чоловічій Суперлізі

09.10.2018, 20:15

Стартувала чоловіча Суперліга з баскетболу. В першому турі змагань команда БК “Запоріжжя” приймала МБК “Миколаїв”. Як і обіцяв наставник нашого клубу, фанати побачили новий стиль гри в порівнянні з минулим роком, хоч і не одразу.

Старт поєдинку між БК “Запоріжжям” та його принциповим опонентом МБК “Миколаєвим” полоскотав нерви місцевій публіці. Господарі відпустили гостей у рахунку – 2:8. Їм не вдавалося знайти свою гру. Бракувало передач у швидких атаках з чисельною перевагою. Кульгала також концентрація в обороні. Так продовжувалось аж до великої перерви, на яку наш суперник пішов з 8-очковою перевагою — 49:41.

Після перерви в складі БК “Запоріжжя” роль лідера на себе взяв Андрій Мироненко. Його дії дещо надихнули партнерів. У третій чверті господарі навіть вийшли вперед, хоч і ненадовго. Радість місцевих глядачів нівелював Олексій Онуфрієв, відновивши перевагу “Миколаєва”. За 3 хвилини до кінця матчу господарі програвали -5. І саме в цей момент підопічні Валерія Плеханова роблять доленосний ривок. Андрій Мироненко та Малік Трент б’ють з дальньої відстані та по суті знищують перевагу опонента, котра трималася переважну частину гри. І врешті-решт якісно виконані штрафні Кіндела Хілла та Майкла Холтона поставили остаточну крапку в матчі. 84:81 — перемога за БК “Запоріжжя”.

Наступним суперником БК “Запоріжжя” стане столичний “КИЇВ-БАСКЕТ”. Гра відбудеться 12 жовтня. Старт о 18:30.