+3°

+3°

БК “Запоріжжя” подолали новачка чемпіонату – “Харківських Соколів”

09.12.2019, 15:58

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” перервав серію поразок у рамках поточного сезону Суперліги України. На домашній арені підопічні Валерія Плеханова подолали новачка чемпіонату – “Харківських Соколів”.

Рахунок у матчі відкрив Андрій Мироненко, притаманним для себе дальнім кидком. Згодом капітан БК «Запоріжжя» ще раз засмутив суперника з периметру, зафіксувавши перевагу господарів – 10:5. Харків’яни організували гідну відповідь. Серія успішних перехоплень призвели до нічиї – 15:15. Запоріжцям довелося вмикати швидкість, яка надійшла за рахунок свіжих гравців. Тітов, Сандул і Липовцев започаткували новий ривок. Американці підтримали настрій партнерів і на першу перерву господарі пішли в якості лідера – 29:17.

На старті другої чверті Брендон Рендольф засвітив на табло «+14» для «Запоріжжя». З часом, як і в першій 10-хвилинці, гості змогли відновити рівновагу. Втім пізніше завдяки індивідуальній майстерності господарів перевага повернулася до запоріжців. Перед великою перервою – 51:45. Перед завершальною чвертю – 75:52 на користь Плеханівської машини.

Навіть натяку на відновлення інтриги в останньому відрізку зустрічі не було. 102-87- БК “Запоріжжя” громить опонента і тепер готується до протистоянь із “Одесою”, 12 грудня, та з “Хіміком” -- 14-го.