+3°

+3°

БК «Запоріжжя» помірявся силами з «Дніпром»: хто переміг

07.10.2021, 14:03

Перед зустріччю з «Дніпром» запоріжці мали дві поразки. Жага першої перемоги в сезоні «читалася» у кожній атаці наших баскетболістів. Принаймні у першій чверті. Принциповість гостей та не менш серйозна налаштованість господарів призвела до видовищої, а головне — рівної 10-хвилинки. Підсумком стартового відрізку був рахунок — 25:25.

Після перерви рівні цифри на табло зберігалися. Допоки дніпряни не виграли ривок 10:0 за рахунок дальніх влучань. Вдалі кидки з периметру забезпечили перевагу господарям перед великою паузою — 56:46. Третя чверть для підопічних Дмитра Болдаєва видалася нервовою. Часом саме запоріжці були «на горі», тож перед заключною 10-хвилинкою лідерство дніпрян було досить хитким — 74:70.

Однак ранішезгадана якість дальніх кидків вершті-решт стала запорукою підсумкового успіху «Дніпра». 96:90 на користь господарів — підсумок протистояння.

Для дніпрян це друга перемога у поточному сезоні. Для «Запоріжжя» — третя поспіль поразка. Тим не менш у цій грі п’ятеро гравців нашої команди набрали більше 10-ти очок, а свій рекорд оновив Ясін Джозеф. На його рахунку 25 балів. Наступну гру підопічні Станіслава Овдєєнка проведуть вдома. Перший матч у Палаці спорту «Юність» наші баскетболісти зіграють вже 8 жовтня, проти «Будівельника». Початок о 18:00.