+3°

+3°

БК “Запоріжжя” поставив крапку в сезоні 2018-2019

02.05.2019, 18:14

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” нарешті поставив крапку в сезоні 2018-2019. Серія матчів за “бронзу” проти “Дніпра” зафіксувала 5 ігор. Тож… “козаки” чи найближчий сусід, він же головний конкурент? Хто бере “втішну гору”?

Рухом м’яча та агресією під кошиком запоріжці зіпсували радість дніпрян від вдалого початку. Перевагу гостей до кінця першої чверті скоротили до 1 балу – 19:20. А після перерви підопічні Валерія Плеханова виграли ривок 8:0. Це стало важливим заділом на подальші відрізки гри.

Другу 10-хвилинку запоріжці взяли з 7-очковою перевагою. Далі підкорювачі регулярного чемпіонату розпочали процес декласування сусіда. Цьому сприяла командна гра та лідерство Маліка Трента. У проходах він не знав страху та сумнівів. Шевченко та Мироненко робили контрольні постріли в бік візаві. Як результат – завчасне святкування фанів. Рахунок не залишав “Дніпру” надій.

Підсумок – 76:56 – БК “Запоріжжя” виграє “бронзу”. До того ж наш клуб уславився найкращим скорером сезону. Ним став Малік Трент. Відродження традицій “Ферро” можна вважати вдалим.