+3°

+3°

БК “Запоріжжя” повів поєдинок із МБК “Миколаїв”

20.01.2020, 19:28

Триває чемпіонат України з баскетболу серед команд Суперліги. В рамках чергового туру БК “Запоріжжя” приймав на рідній арені гостей з МБК “Миколаїв”. Як завжди, битва з корабелами носила принциповий характер із елементами спортивного трилеру.

Перша чверть принципової дуелі “Запоріжжя” – “Миколаїв” відбулась за впевненого домінування господарів. Неабияка результативність Джеврона Преслі та безмежна мотивація Лью Столворта призвели до виграшу стартової 10-хвилинки – 30:21. Інакше склалась ситуація після перерви. У команді гостей кураж упіймав Квентін Петерсон. У другому відрізку матчу снайпер “Миколаєва” набрав 14 очок. Але завдяки вчасному триочковому Володимира Шевченка на велику паузу господарі пішли з перевагою в 4 пункти.

Середина третьої чверті. “Запоріжжя” виграє ривок – 9:0. Та на старті завершального відрізку гості почали відіграватися. За 3,5 хвилини до фінальної сирени “Миколаїв” повів у рахунку. Але принциповий настрій “Плеханівської машини” не дозволив опонентові зіпсувати настрій місцевій публіці. Спершу гру було переведено в овертайм.

Героєм овертайму став Джервон Пресслі. Вкотре включив високий рівень енергії, забив кілька силових м’ячів з-під кільця і був успішний з лінії штрафних. Важливі очки у потрібний момент приніс Володимир Шевченко. Як результат – запоріжці вдруге в сезоні долають “корабелів” 104:99. Свої наступні матчі у Суперлізі запоріжці проведуть 24 і 26 січня на виїзді проти “Харківських Соколів” та “Дніпра”.