+3°

+3°

БК “Запоріжжя” продовжує боротьбу у Суперлізі України

04.02.2019, 18:51

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” продовжує боротьбу за трійку кращих в турнірній таблиці Суперліги України. Після необов’язкової поразки БК “Одесі” буквально за добу підопічні Валерія Плеханова зустрілись із лідером чемпіонату – “Хіміком”. Аби реабілітуватися в очах уболівальників та набрати важливих очок, наші спортсмени виклались на повну.

Южненський “Хімік” – команда, відома якісною грою на периметрі. Саме цей аспект запоріжці взяли під контроль в очній зустрічі. У стартовій чверті підопічні Віталія Степановського не реалізували жодного триочкового. З нашого боку це вдалося лише Юрію Кондракову. А от після перерви до молодого таланту підключилися також Малік Трент та Кіндал Хілл. Окрім відносно влучного “снайперства”, гості відзначились і в обороні. Часто провокували лідера Суперліги на втрати. 40:31 на користь БК “Запоріжжя” – підсумок половини матчу, котру Валерій Плеханов коментує
у притаманній йому стриманості.

Дещо трагікомічною видалась третя десятихвилинка. Спершу БК “Запоріжжя” створює відрив на 15 очок. А перед останнім відрізком гри різниця скоротилася до 1 балу. Тож інтрига завершальної чверті обіцяла бути максимальною. Спершу Майкл Холтон та Володимир Шевченко організовують ривок 11:2. Однак, як це часто буває з нашим колективом, через втрати та промахи зі штрафних запоріжці ледь не піднесли “камбек” южненцям на блюдечку. За 28 секунд до кінця наша перевага становила лише 3 очки. Перемогу врятували Антон Буц, який виграв ключове підбирання в нападі, та Кіндал Хілл. Останній, на відміну від Маліка Трента, свої штрафні не змарнував.
Кінцевий рахунок матчу 74:79 – БК “Запоріжжя” бере гору. Наступний матч наш колектив проведе 9 лютого. Побореться з МБК “Миколаїв”.