+3°

+3°

БК “Запоріжжя” продовжує боротьбу в рамках Суперліги України

10.02.2020, 18:07

Тривають складні випробування баскетбольного клубу «Запоріжжя» в рамках Суперліги України. Після поразки у грі з южненським «Хіміком» підопічні Валерія Плеханова спробували реабілітуватись у поєдинку з БК «Одеса». Матч вийшов дійсно принциповим, але – за ким же було останнє слово? Відповідь на це питання дізнавайтеся далі.

З першої чверті протистояння на арені Палацу спорту «Юність» розпочалися баскетбольні гойдалки. Час від часу перевага «кочувала» від БК «Запоріжжя» до «Одеси». І ця тенденція чітко позначилася на підсумку стартової 10-хвилинки — 21:22 за «моряками». Це не збило принциповий настрій запоріжців. Активізувавши всі найкращі вміння, місцевий колектив вийшов вперед — 39:32. Але під завісу другого відрізку матчу гості відновили ініціативу та знову пішли відпочивати з мінімальним + 1 на свою користь — 43:42.

У третій чверті бойовище продовжилось. Обидві команди ввімкнули максимально атакуючий стиль баскетболу. І не менш максимально всю цю картину підкреслив рахунок перед завершальною частинкою гри — 69:69. Втім очікувана інтрига в четвертій 10-хвилинці різко зійшла нанівець. Замість упертості з обох боків ми побачили 100% домінування «Одеси», у той час як «Запоріжжя» втратило дисципліну як у нападі, так і в захисті. 82:96 — результат битви, перемога за підопічними Олега Юшкіна. Наступний опонент БК «Запоріжжя» – «Черкаські Мавпи». Із ними наші баскетболісти зіграють на виїзді 14-го лютого.