+3°

+3°

БК “Запоріжжя” продовжує перемагати у Чемпіонаті України

29.10.2018, 15:20

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” продовжує виграшну серію в Чемпіонаті України серед команд Суперліги. Перше коло змагань підопічні Валерія Плеханова завершили на першій сходинці. На їхньому рахунку лише одна поразка та шість перемог. Останній виграш наші баскетболісти здобули на виїзному матчі з “Одесою”.

Зі стартових хвилин матчу запоріжці продемонстрували намір завершити перше коло Суперліги на вищій позиції. Спочатку дальні влучання Юрія Кондракова та Андрія Мироненка. Згодом до справи підключився Валерій Анісімов, здобувши для команди перевагу + 6. Виправляти ситуацію з боку господарів взявся кращий бомбардир Олександр Бєліков. Його 10 очок дещо вирівняли становище та врешті-решт першу чверть одесити взяли за рахунку 29:26.

У другій чверті лідер на паркеті постійно змінювався. Боротьба була рівною. Показник підбирань з обох боків майже не відрізнявся. Підсумок 52:52 — результат першої половини гри. Тенденція бойовища продовжилась й після великої перерви. На останній відрізок матчу запоріжці пішли за мінімальною перевагою — 67:66.

Озвучена капітаном командність призвела до непростої, вистражданої перемоги. В четвертій чверті одесити вирвались уперед — 78:74. Однак після тайм-ауту Дмитра Щиглінського запоріжці вкотре перехопили лідерство. Триочковий Овдєєнка, енд ван Кіндла Хілла завели кураж Плехановської машини та призвели до солідного відриву 92:85. Господарі намагалися переломити незадовільний для себе хід подій, однак кінцевий результат все ж за гостями — 97:94.

Третього листопада БК “Запоріжжя” зіграє проти МБК “Миколаїв”. Саме зі своїм принциповим суперником наші баскетболісти стартують у другому колі української Суперліги.