+3°

+3°

БК “Запоріжжя” продовжує переможну ходу в рамках Суперліги України

19.10.2020, 15:42

Перемога запоріжців у першому турі чемпіонату над “Прометеєм” неабияк запалила серця фанатів. Глядачі з нетерпінням чекали першої домашньої гри нашого клубу. На жаль, коли настав день боротьби з “Одесою”, в Україні знову впровадили карантинні обмеження. Підтримати команду Валерія Плеханова можна було лише подумки та в Інтернеті. Попри відсутність уболівальників наші баскетболісти виклалися на повну та взяли гору над колективом Олега Юшкіна – 80:66.

За два дні – суперники з “Южного”. На старті гри проти “Хіміка” в складі “Запоріжжя” активізувався американський легіонер Джош Форчун. Лише за першу чверть він набрав 16 очок. Його результативність забезпечила господарям перемогу в першій 10-хвилинці, при тому, що опонент демонстрував кращу командну гру. Перевага запоріжців склала лише 2 очки – 20:18. За підсумком другої чверті відрив не збільшився, але на велику перерву підопічні Валерія Плеханова знову йшли лідерами – 34:33.

Третя чверть видалася кардинально інакшою в порівнянні з попередніми. В одну мить запоріжці організували ривок 15:0. Загалом на останню частину матчу гості пішли, відстаючи на 18 очок. Скоротити розрив їм не вдалося. Навпаки, через втрати, котрих южненці припустилися 26 разів, домінування “Запоріжжя” поступово зростало. Врешті-решт різниця на табло досягла 31-го пункту – 86:55.

Таким чином це вже третя поспіль перемога БК “Запоріжжя” в поточному сезоні української Суперліги. Наступний матч підопічні Валерія Плеханова проведуть 23 жовтня з МБК “Миколаїв”.