+3°

+3°

БК “Запоріжжя” програв третій матч поспіль в українській Суперлізі

09.11.2020, 12:28

Ситуація БК “Запоріжжя” з ротацією досі не покращилась. Хворіють Аурімас Маяускас, Іван Міхеєв, Роман Морозов, а перед грою з “Дніпром” занедужав і снайпер колективу Джош Форчун. Ще відновлюється і головний тренер нашої команди Валерій Плеханов. Принаймні в рамках восьмого туру його знову заміняв помічниик — Станіслав Овдєєнко. На арену повернувся лише Дмитро Тихонов, але після двох тижнів без тренувань, центровий не міг включитися до гри з максимальною ефективністю. Тим не менш, навіть за такої критичної картини “Запоріжжя” дало сусідам запеклий бій. Вигравши на старті ривок 10:0, запоріжці не віддали опонентові першу чверть – 15:22.

Уперше в матчі дніпряни випередили запоріжців аж на 16 хвилині гри. На велику перерву саме підопічні Дениса Журавльова йшли лідерами — 39:33. В подальшому змінити хід подій на свою користь запоріжцям більше не судилося. Розгром у третій чверті з рахунком 6:20 фактично усунув питання переможця. Можливо, за умов ширшої ротації гості могли б поборотися з чинним національним чемпіоном. Але цього разу треба гідно визнавати природню поразку – 63:82.

Наступний матч БК “Запоріжжя” зіграє 15 листопада з “Прометеєм”, якого, нагадаємо, наші баскетболісти сенсаційно перемогли на старті сезону.