+3°

+3°

БК “Запоріжжя” програє “Дніпру”

30.01.2020, 18:44

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” провів другий чверть-фінальний поєдинок із “Дніпром” у рамках Кубка України. Нагадаємо, що за підсумком першого матчу наш колектив програв із різницею в 9 очок. Взяти реванш із необхідною різницею було занадто складною справою. Адже команді не зміг допомогти один із лідерів, травмований Лью Столлворт.

Відчайдушна надія “Запоріжжя вийти до півфіналу Кубка України почала тріщати по швах з першої чверті. Дніпряни, користуючись кадровими проблемами опонента запустили феєрверк триочкових. Додаємо ендвани Кирила Фесенка і маємо провалену гостями стартову чверть – 13:24. Після перерви кураж господарів на периметрі досяг апогею. Контраргументів наш колектив не знайшов і як результат – 57:30 на корись дніпрян – результат першої половини гри.

Після великої паузи підопічні Валерія Плеханова добряче запрацювали на престиж клубу. Їм вдалося виграти третю та четверту десятихвилинку. Однак для того аби переломити хід подій ці мікро-перемоги були замалі. Кінцевий рахунок матчу – 94:80 – перемога за Дніпром”.

Таким чином БК
Дніпро став четвертим півфіналістом Кубка України в поточному сезоні, приєднавшись до Київ-Баскета”, “Хіміката Одеси”. Щодо БК Запоріжжя”, то наступний матч у Суперлізі, наш колектив проведе 5 лютого з южненським Хіміком”.