+3°

+3°

БК «Запоріжжя» проти «Харківських соколів»: хто переміг?

22.11.2021, 20:55

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” відіграв 15 матч у поточному сезоні Суперліги України. На арені Палацу спорту “Юність” підопічні Станіслава Овдєєнка приймали “Харківських Соколів”. У першому колі чемпіонату гору взяли наші опоненти.

Певно, весь поточний сезон, битви “Запоріжжя” та “Харківських Соколів” носитимуть символічний характер. Адже команду з першої столиці України очолює людина, котра стала легендою на козацькій землі. Саме з Валерієм Плехановим наш клуб взяв “срібло” Суперліги. Битву з екс-наставником у першому колі чемпіонату запорізький колектив програв. Цьому значно сприяло те, що наш колишній керманич знав , як діяти проти схем, які частково й сам будував. Однак час минув, Станіслав Овдєєнко набув власного почерку. Зміцніли також нові легіонери БК “Запоріжжя”. Наприклад – Дейшон Френсіс. За підсумками першої половини матчу він набрав – 17 очок. На велику перерву господарі пішли з перевагою в 3 пункти – 50:47.

Запоріжці не втрачали кураж і в третій чверті. Але ця 10-хвилинка ознаменувалася втратами. Спершу через перебір фолів майданчик покинув Віталій Мальчевський. Потім, з цієї ж причини, на лаву сів Яків Тітов. Так завершальний відрізок зустрічі господарям довелося розпочинати звуженою ротацією. Втім, і у гостей не було все ідеально. Їхній склад збіднів на Олександра Зечевіча. Врешті-решт питання переможця було питанням витримки, перш за все – моральної. За дві секунди до кінця гри – рахунок 86:86. Запоріжці йдуть у наступ, який закінчується фолом Максима Нікітіна. Омріяний результат випав на долю Евана Максвела. Перший штрафний легіонер не реалізував. Другий кидок влучив. Підсумок – 87:86 – і у Палаці спорту “Юність” феєрія.

Найрезультативнішим гравцем поєдинку став Дейшон Френсіс. У нього – 26 очок. На рахунку Олександра Сізова – дабл дабл, 14 очок, 11 підбирань. У зв’язку з відбірковими матчами збірної України до чемпіонату світу, Суперліга зупиняється на два тижні. Наступні поєдинки команда Станіслава Овдєєнка проведе 3 і 5 грудня у Палаці спорту «Юність» проти «Одеси» та «Хіміка».