+3°

+3°

БК «Запоріжжя» проти «Київ-Баскет»: хто переміг

19.10.2021, 15:32

Спочатку дорога до Тернополя. Потім, майже одразу, переїзд до Києва. Такі подорожі, як відомо, забирають сили. Що, власне, й було помітно у першій чверті гри між “Запоріжжям” і “Київ-Баскетом”. У наших баскетболістів страждала влучність. Хоча кияни теж не могли похвалитися точним кидком. Підсумком 10-хвилинки став скромний рахунок – 14:12, на користь столичного колективу. По перерві суттєвих змін на паркеті не сталося. Єдине, що час від часу виходило як у гостей, так і у господарів, це триочкові. Втім, перед великою паузою глядачі знову не були розбалувані цифрами – нічия 29:29.

Друга половина зустрічі відбувалася за умов абсолютно рівної боротьби. Перед останньою чвертю запоріжці мали найхиткішу з усіх можливих переваг – одне очко. Таким чином інтрига зберігалася. Не вщухла напруга і під кінець завершальної 10-хвилинки. За дві хвилини до кінця підопічні Станіслава Овдєєнка вийшли вперед на 5 очок. На це у складі “Київ-Баскета” відповів Томпсон. Рахунок стає 75:73. Керманич БК “Запоріжжя” бере тайм-аут. Після настанов нашим атлетам не вдалося набрати очки, але й супернику закинути теж не дали. Таким чином наш клуб практично “вигризає” третю перемогу в поточному сезоні.

Наступні випробування для підопічних Станіслава Овдєєнка відбудуться знову на виїзді – 22 і 24 жовтня проти “Хіміка” та “Одеси”.