+3°

+3°

БК «Запоріжжя» провели три матчі поспіль

15.02.2021, 16:02

Перший матч у Кам’янському запоріжці грали проти «Одеси». Зі старту підопічні Валерія Плеханова переважали за всіма показниками. Аналогічно і в другій чверті. На велику перерву ми пішли за рахунку 56:36 — на свою користь. Лише у третьому відрізку зустрічі «Запоріжжя» втратило контроль над подіями. А в завершальній частинці гри, за три хвилині до кінця, наш відрив становив лише 4 очки. І все ж «Плеханівська машина» таки втримала перемогу — 84:79.

Найскладнішою грою в бабблі очікувано став бій запоріжців проти «Хіміка». За умов перемоги нашої команди, южненці залишалися позаду в турнірній таблиці. Однак результат першої чверті не обіцяв радощів. Ми поступалися 11:25. Перед великою перервою картина не набула оптимістичних фарб. Візаві досі лідирував із чималим відривом — 42:29. А от у третьому відрізку стало зрозуміло, що «Запоріжжя» досить ревно ставиться до своєї вражаючої серії перемог і не бажає розриву результативного ланцюжка. Спершу — ривок 5:0. Потім кидок з-за дуги Віталія Мальчевського, котрий значно скоротив відставання — 43:46. На початку заключної чверті табло зафіксувало обнадійливу нічию 54:54. Гравці «Хіміка» швидко оговаталися і вкотре взяли контроль над грою, вийшовши вперед на 7 очок. Але наприкінці принциповість «плеханівців» таки взяла гору. Значний внесок у справу подолання суперника зробив американський легіонер Джош Форчун, зокрема його триочкові. Підсумок — 72:68 — і сьома поспіль перемога підопічних Валерія Плеханова.

Втома, ризик перегоріти, але треба грати третій матч поспіль. Цього разу з МБК «Миколаїв». Зважаючи на статистику, стає зрозуміло, наскільки складним був заключений поєдинок бабблу для запоріжців. Дві чверті були за «корабелами». Однак кінцева перемога все ж за командою Валерія Плеханова. Вкотре значну лепту до успіху вніс Джош Форчун. У заключній чверті він «настріляв» три триочкових. Результат зустрічі — 93:84.

Таким чином триденний марафон битв запоріжці пробігли на «відмінно». Зараз на них чекає двотижнева пауза, адже чемпіонат призупиняється через ігри національних команд. Є час відпочити та підготуватися до наступних випробувань.