+3°

+3°

БК “Запоріжжя” провів 2 поєдинки в українській Суперлізі

21.10.2019, 18:34

Баскетбольний клуб Запоріжжя провів 2 домашніх поєдинки в українській Суперлізі. Після неочікуваної поразки від “Одеси” на підопічних Валерія Плеханова чекав “Хімік”. Клуб, який в минулому сезоні наша команда здолала у грі за звання переможця регулярного чемпіонату. Щоправда зараз южненський візаві омолоджений. Додаючи не менші кадрові зміни в Запоріжжі – спиратися на весняний результат було не варто. Це була зустріч фактично нових команд, тож і картина матчу очікувалась зовсім не такою, як кілька місяців тому.

Як і в п’ятницю, під час боротьби з Одесою” з першої чверті домінування було за гостями. Але цього разу запоріжці в гарному сенсі були іншими. Вражало господарювання Брендона Рендольфа на чужому щиті. Він міг зробити 2 підбирання за одну атаку, результатом чого ставали зароблені очки. Це тримало южненців на відносно безпечній відстані. Більш упертий характер прослідковувався у Якова Тітова. Після 2-х фолів поспіль хлопець морально не зламався та знайшов шлях до кошика опонентів. Однак холоднокровні триочкові “Хіміка”, а також чудове виконання 2-очкових забезпечили підлеглим Віталія Степановського статус лідера перед перервою – 20:29.

Після перерви конкуренція зросла. Рендольф походив на лютого хижака, коли “Запоріжжя” йшло у наступ. Відлік триочковим із боку господарів поклав Андрій Кожемякін. А ще прокинувся основний розігруючий нашого колективу – Лью Столлворт. Та все ж на 15-хвилинну паузу підопічні Валерія Плеханова йшли в ролі наздоганяючих. Заділ опонентів у першій частинці гри не минув дарма.

У третій чверті градус напруги досяг апогею. Із боку господарів дуже радував Андрій Кожемякін. Окрім влучних кидків, він відзначився і відборами м’яча. По суті, на певний проміжок часу Андрій став нашим лідером та допоміг скоротити відставання до 1-го очка. Потім молодий Яків Тітов уперше вивів Запоріжжя вперед! А під кінець розпочалося те, завдяки чому всі ми любимо баскетбол. Божевільний дальній постріл знову таки Кожемякіна. Пізніше, він же, користуючись мінімумом часу для останньої атаки, летить до ворожого кошика, асистує Сіммонсу і той встановлює підсумок третьої чверті – 67:63, на користь улюбленців місцевих фанатів.

На жаль, казка з елементами “Disney” під назвою “Заводила Кожемякін” обірвалася, немов вимкнена електроенергія під час трансляції фільму. “Юність” із кінотеатру знову перетворилася на Палац спорту… жорсткого спорту, де працює не фантастика, а стабільність. Завершальна 10-хвилинка стала провальною для БК “Запоріжжя”. Кінцевий рахунок – 81:88, на користь “Хіміка”.

Таким чином, очікувані домашні матчі не принесли команді Валерія Плеханова жодної перемоги. Але подякуємо колективу за самовідданому працю, результатом якої сьогодні були незабутні емоції. Бажаємо терпіння та успіхів у прийдешніх битвах в рамках Кубка України.