+3°

+3°

БК “Запоріжжя” провів 2-й чвертьфінальний матч стадії плей-офф

01.04.2019, 18:21

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” провів другий чвертьфінальний матч стадії плей-офф Суперліги України. Нагадаємо, що нашим суперником на цьому етапі змагань є “Черкаські Мавпи”. Домашній поєдинок підопічні Валерія Плеханова виграли з рахунком 105:87. Повторна перемога означала б вихід до ½ фіналу.

Початок матчу-відповіді з “Черкаськими Мавпами” для запоріжців був казковим. Нашу команду повів за собою Джервон Пресслі. За 6 хвилин ігрового часу американський велетень набрав 9 очок, і гості отримали подвійну перевагу в рахунку – 21:10. Черкасці мали проблеми на периметрі, допоки сьома спроба не принесла успіх. На останніх секундах чверті Брендон Янг оформив три з фолом, трохи поліпшивши ситуацію для господарів – 22:26. Найкориснішим серед “мавп” був Кріс Коуклі, набираючи більшість командних очок. Втім у другій 10-хвилинці гості досягли максимальної переваги – 27:43. За цих умов ради своїм емоціям не дав Ігор Бояркін, отримав два технічних фоли та відправився дивитися баскетбол по телевізору.

Виявилось, що вилучення Ігоря Бояркіна лише загартувало команду Максима Міхельсона. Саме тоді кидок “намацав” Руслан Отверченко. За його рахунок та стараннями надрезультативного Коуклі господарі скоротили відставання до перерви – 47:50. Визначальною у матчі стала третя чверть. Ривок у дебюті 10:0 перевернув усе з ніг на голову. Отверченко продовжував влучати все, тоді як запоріжцям у нападі постійно чогось бракувало. У важливий момент команда виявилась залежною від Маліка Трента, у якого цього вечора не виходила гра ні в нападі, ні в захисті. А от “Мавпи” на куражі провели весь відрізок. Як наслідок – подвійна перевага в рахунку за підсумком 10-хвилинки і зміна лідера – 79:66.

В останньому відрізку господарі “втратили” Брендона Янга через травму. Команда номінально залишилася без першого номера. Але “Мавпи” продовжували тримати запоріжців на комфортних +10. Нав’язавши свою гру, діючий чемпіон України спокійно втримував перевагу. Кращий матч у сезоні Руслана Отверченка допоміг господарям зрівняти рахунок у серії і вперше перемогти “Запоріжжя” на своєму майданчику.

Кінцевий рахунок матчу – 101:91 на користь “Черкаських Мавп”. Керманич та капітан БК “Запоріжжя” подякували вболівальникам, які знайшли час поїхати на виїзну гру та підтримати рідний клуб. Попри поразку на смуток немає часу та насамперед права. Вже 1 квітня в Палаці спорту “Юність” відбудеться вирішальна гра між переможцями регулярного чемпіонату та чемпіонами Суперліги минулого сезону. Саме той, хто візьме гору в третій очній зустрічі, вийде до півфіналу. Матч стартує о 18:30. Це буде одна з головних ігор сезону. Тож чекаємо на глядачів, чиї емоції та любов для команди Валерія Плеханова наразі ледь не найважливіший фактор.