+3°

+3°

БК “Запоріжжя” провів 20-й поєдинок у поточному сезоні

01.02.2019, 18:52

Триває чемпіонат України з баскетболу серед команд Суперліги. БК “Запоріжжя” провів двадцятий поєдинок у поточному сезоні. На цьому етапі нашим опонентом була БК “Одеса”. Цим матчем підопічні Валерія Плеханова розпочали виїзну серію ігор, яка триватиме до березня.

У цьому сезоні баскетбольний клуб “Запоріжжя” грав із Одесою двічі. В обох поєдинках наш колектив брав гору. Невдалим для команди Олега Юшкіна видався і початок 2019 року. З чотирьох матчів три було програно. Втім цього разу на рідному паркеті господарі не були схожі на хлопців для побиття. Менш ніж за хвилину вони випередили гостей на 4 очки. Швидко підопічні Валерія Плеханова переломили хід гри та значно відірвалися в рахунку. За
4 хвилини до кінця чверті перевага запоріжців сягнула 8 пунктів. І все ж, користуючись перевагою на щитах, господарі повернули лідерство. 22:21 – результат першого відрізку зустрічі.

Те, що відбувалося після перерви, не на жарт полоскотало нерви керманичу БК “Запоріжжя”. Результативність Маліка Трента не становила достатньої конкуренції Олексію Щепкіну та Олександру Бєлікову. З периметру ці хлопці розстрілювали наш кошик, чим створили перевагу в 11 балів (40:29). Однак на цій же позиції в одну мить свою нішу зайняв Кіндал Хілл. На пару з раніше згаданим Трентом йому вдалося скоротити відставання гостей до 1 очка. 48:49 – кінець першої половини гри, БК “Одеса” досі попереду.
У третій чверті господарі продовжили вдало використовувати дальню артилерію. До заключної 10-хвилинки підійшли з перевагою в 6 очок. І все ж у завершальному відрізку матчу БК “Запоріжжя” ледь не позбавив місцеву публіку радості, над якою тутешні баскетболісти працювали протягом усієї гри. За три з половиною хвилини до кінця Кіндал Хілл зрівняв рахунок – 86:86. Однак надалі він же двічі промахнувся, чим знизив шанси на виграш. За 40 секунд до кінця можливість “зачепитися” за овертайм мав Володимир Шевченко, втім змарнував її. Одеса ж, реалізувавши штрафні, вирвала перемогу.

Запорізька команда повністю програла підбирання (27/56), але при цьому навіть мала шанси на перемогу і героїчно боролася до останньої хвилини. Кінцевий рахунок матчу – 95:88 – БК “Одеса” виграє. У наступній грі запоріжці поборються з лідером турнірної таблиці Суперліги – южненським “Хіміком”. Поєдинок відбудеться 2 лютого. Початок о 14:00.